Dětský kočárek EasyGo Echo Cloudy Gray

Kód: D36-977
Neohodnoceno
Značka: EasyGo
12 581 Kč / ks
2-5 dnů
Možnosti doručení

Ultralehký a obratný kočárek pro dvě děti ECHO by EASYGO - pro dvojčata a děti rok co rok Značka EASYGO je již více než 15 let předním výrobcem kočárků pro dvojčata a děti rok co rok. Naše zkušenosti se promítají do vytváření stále lepších kočárků pro vaše děti. Navrhnout dobrý kočárek pro dvě děti není snadný úkol, protože je třeba skloubit pohodlí dětí s rozměry a hmotností kočárku, aby se s ním pohodlně jezdilo a vešel se do běžných dveří doma, v obchodě nebo ve výtahu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

EASY GO Dětský kočárek ECHO CLOUDY GRAY

1 942,24

5908639

Ultra lehký a obratný kočárek pro dvě děti ECHO značky EASYGO - pro dvojčata a děti rok co rok

Značka EASYGO je již více než 15 let předním výrobcem kočárků pro dvojčata a děti rok co rok. Naše zkušenosti promítají do vzniku stále lepších kočárků pro vaše děti. Navrhnout dobrý kočárek pro dvě děti není jednoduchý úkol, protože je třeba kombinovat pohodlí dětí s rozměry a hmotností kočárku, díky kterým bude pohodlně řídit a vejde do standardních dveří doma, v obchodě nebo ve výtahu. Tak vznikl dětský kočárek EASYGO ECHO - kombinující pohodlí dětí s komfortem rodičů.

ECHO je kočárek pro dvojčata nebo děti rok co rok, ale lze jej rozšířit do sestavy 2v1 nebo kombinace jednoho sedátka a jedné korbičky dokoupením kojeneckých vložek často nazývaných měkké korbičky. Sedadla jsou namontována vedle sebe a jsou certifikována pro děti od narození do 22 kg. Měkké korbičky montují přímo na rozložený do polohy vleže sedadla. Díky možnosti demontáže slunečních budek, po namontování korbičky vidí rodič dítě během řízení kočárku.

Díky snadné ovladatelnosti, manévrovatelnosti a bezproblémovému nártu ECHO řídí lépe než většina jednotlivých kočárků. K tomu dochází díky dokonalému vyvážení vozíku zajišťujícímu správné zatížení předních kol a snadnému naklonění vozíku dozadu při najíždění na obrubník.

Inovativní systém 3 tlumičů na zadní nápravě kočárku a 3 odpružených předních kol umožňuje pohodlnou jízdu na různých površích. Zadní pružiny prošly speciálním procesem kalení, aby si déle zachovaly svou pružnost i při maximálním zatížení 44 kg.

Ultra nízká hmotnost dvojkočárku ECHO z něj dělá nejlehčí kočárek pro dvě děti s těmito rozměry na trhu. ECHO v provedení dvěma sedadly váží pouhých 12,90 kg. Tak nízké hmotnosti ji podařilo dosáhnout díky použití speciální hliníkové slitiny na hlavních prvcích rámu kočárku.

Díky skládacímu systému DUAL FOLD (dva skládací body) kočárek ECHO skládá do velikosti malého kotníku, přestože je po rozložení velkým pohodlným kočárkem. Důležité je, že skládací systém ovládá jednou rukou a kočárek samostatně stojí ve složeném stavu. Prvky čalounění nedotýkají země, takže nebudou náhodně znečištěny. Kočárek má také automatický zámek, který vám umožní pohodlně jej přenášet ve složeném stavu.

Častou nevýhodou kočárků pro dvě děti cestující vedle sebe je příliš velká šířka, která zabraňuje projetí dveřmi. ECHO tento problém nemá. Rám kočárku je tvarován tak, aby zadní kola nevyčnívala mimo linii sedadel a šířka kočárku je pouhých 78 cm při zachování pohodlné šířky sedadel.

V sadě s kočárkem získáte dešťovou fólii s odvětrávači, která pokrývá celé čalounění kočárku a 2 teplé potahy na nohy, abyste si mohli užívat procházku za všech povětrnostních podmínek.

Dá od kočárku pro dvě děti očekávat něco víc?

HLAVNÍ PŘEDNOSTI KOČÁRKU EASYGO ECHO:

- nízká hmotnost 12,90 kg

- velký sportovní kočárek, který skládá do malé kostky,

- šířka umožňující projíždět dveřmi, při zachování pohodlí pro děti,

- vynikající jízdní vlastnosti,

- velmi dobré odpružení,

- možnost rozšíření kočárku na sadu 2v1 nebo kočárek s jedním sedadlem a jednou korbičkou,

- dešťová fólie součástí balení,

- 2 kryty nohou součástí balení.

EASY GO Dětský kočárek ECHO CLOUDY GRAY

Doplňkové parametry

Kategorie: Kočárky pro dvojčata
Hmotnost: 15.95 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz